" این حق شماست که ما را بیشتر بشناسید "

0

درباره ما

ما در شرکت هنر رویایی تیراژه همیشه سعی کرده ایم تمامی خدماتی که ارائه می دهیم توسط متخصصین آن انجام شوند . این تقسیم وظایف مهم ترین نتیجه ای که در پی خواهد داشت این است که تمامی خدمات با بالاترین کیفیت و در نهایت رضایت مشتری همراه خواهد بود .
خدمات بازاریابی این شرکت با نام اینترنت مارکتینگ در این وب سایت انجام گرفته و کلیه خدمات مرتبط با این زمینه را می توانید در این وب سایت مشاهده نمایید . در صورت تمایل برای سپردن پروژه خود به ما می توانید با ما تماس بگیرید .
قطعا اینکه انجام پروژه خود را به ما بسپارید افتخار بزرگی را نصیب ما خواهد کرد تا بتوانیم پاسخ اعتماد شما را با با ارائه خدماتی رضایت بخش جبران نماییم .

پروژه ها

در ابتدای هر پروژه و قبل از شروع آن نیاز است هدف مشتری و نیاز ایشان از این کار را درک نماییم . بعد از این مرحله مراحل برنامه ریزی و طراحی پروسه تبلیغات ایشان انجام خواهد گرفت که حاصل این بررسی و تحقیق این است که با توجه به نیاز و انتظارات مشتری بعد از اتمام پروژه ، انجام تبلیغات ایشان به چه شکلی می تواند بالاترین بازدهی را درباره کسب و کار ایشان داشته باشد .
که در صورتی که به نتیجه و جمع بندی برسیم ، پروژه ایشان آغاز خواهد شد .

مشی کاری ما

سوابق ما

شرکت هنر رویایی تیراژه فعالیت های مرتبط با بازاریابی اینترنتی و خدمات مرتبط با آنرا از سال 1386 به طور تخصصی و حرفه ای آغاز نمود و حاصل این فعالیت تا امروز همکاری با بیش از 250 شرکت خصوصی و دولتی بوده است که قطعا تمام تلاشمان نیز تا امروز بر آن بوده تا بتوانیم رضایت این عزیزان را جلب نماییم.