ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ


امروزه یکی از راه های ارتباطی با مخاظبان و البته ارتباط مخاطبان با دیگران استفاده از ایمیل می باشد . حتما خود شما هم هر روز سری به ایمیل خود زده و ایمیل های جدیدتان را بررسی می نمایید . ارسال ایمیل ها به صورت تبلیغاتی و جهت معرفی خدمات چند سالی است که یکی از روش های بازاریابی اینترنتی به حساب می آید .
البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که ارسال ایمیل های تبلیغاتی در این چند سال گذشته به صوررت هرزنامه و اسپم مشکلاتی را برای تمامی کاربران به وجود آورده است .

قطعا خود ما هم این اتفاق را تجربه کرده ایم و از پیامد های آن با خبریم . متاسفانه برخی از افراد سودجو فقط جهت کسب درآمد به ارسال ایمیل های تبلیغاتی به صورت بی رویه و اسپم می پردازند .
نحوه کار ما بدین شکل است که ایمیل تبلیغاتی شما را به مخاطب مورد نظر و هدف شما ارسال خواهیم کرد . به عبارت بهتر کسی که با شغل و سنف شما سر و کار دارد و یا حتی خدمات شما مورد نیازشان هست ایمیل تبلیغاتی شما را دریافت می کنند .
تمامی خدماتی که توسط مجموعه ما ارائه می شوند ، به صورت کاملا هدفمند انجام میشود تا در مرحله اول مزاحمتی را برای مخاطبان به وجود نیاوریم ، و البته مهتر اینکه بازدهی کار را بالا برده و ارتباط شما را با مخاطبان مورد نظر خود برقرار نماییم .