" تمامی سوالات و مشکلات شما را پاسخ خواهیم داد "

بازاریابی اینترنتی چیست ؟
بازاریابی اینترنتی به مجموعه فعالیت های بازاریابی که از طریق اینترنت انجام میشود میگویند . در این نوع بازاریابی به توجه به نوع شغل و صنف مورد نظر شما ، به دنبال مخاطبان آن شغل در اینترنت خواهیم گشت و مخاطب هدف تبلیغات ما ایشان خواهند بود .
روش های بازاریابی اینترنتی چیست ؟
راه های زیادی جهت معرفی خدمات به مخاطب هدف و بازاریابی اینترنتی وجود دارد . هر کدام از این روش ها با توجه به موقعیت شغل و مخاطب هدف ما مورد استفاده قرار می گیرند . از جمله روش های بازاریابی اینترنتی میتوان به تبلیغات اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ ، اس ام اس مارکتینگ ، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی و ... اشاره نمود .
اصلا چرا بازاریابی اینترنتی ؟
این پروژه از آن جهت دارای اهمیت می باشد که به حال با توجه به پیشرفت تکنولوژی و البته گسترش استفاده از اینترنت توسط افراد مختلف ، یکی از استفاده های مخاطبان از اینترنت جستجو و تحقیق درباره اصناف و مشاغل مختلف می باشد که با انجام روش های مختلف بازاریابی اینترنتی میتوان مخاطب هدف شغل شما را جذب نمود که این امر در افزایش بازار فروش شما نقش بسزایی خواهد داشت .
بهینه سازی وب سایت چیست ؟
بهینه سازی وب سایت یا سئو به مجموعه فعالیت های که برای بالا بردن رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو انجام می شود گفته می شود . این فعالیت ها شامل تغییرات بر روی سیستم وب سایت شما و اصلاح ساختار فعالیت شما می باشد . که با توجه به اینکه بخش بسیار مهمی از بازدیدکنندگان یک وب سایت از طریق موتور های جستجو و سرچ به آن سایت هدایت می شوند ، بهینه سازی وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است .
کجا و به چه شکل تبلیغ کنیم ؟
اینکه تبلیغ در کجا و به چه شکلی می تواند برای کسب و کار شما مناسب باشد به مواردی همچون نوع شغل و صنف شما ، نوع مخاطب شما و البته انتظار شما از آن تبلیغ بستگی دارد . قطعا اگر تبلیغات به صورت علمی و اصولی انجام گیرد ، بازدهی بالایی را به همراه خواهد داشت . کارشناسان ما در بخش مشاوره تبلیغات شما را در ای امر یاری خواهند کرد .
بازاریابی شبکه اجتماعی چه تاثیری دارد ؟
با توجه به گشترس استفاده کاربران اینترنتی از شبکه های اجتماعی ، امروزه جهت معرفی و بازاریابی خدمات و محصولات ، نگاه ویژه ای به شبکه های اجتماعی می شود . درست است که تبلیغات نیازمند هدفمند بودن است ، اما نوعی از معرفی و تبلیغات نیز وجود دارد که احتیاج به ارتباط مستقیم با مخاظب دارد . در واقع در این نوع از تبلیغات ما نیاز داریم با مخاطب خود ارتباط مداوم داشته باشیم تا بازدهی تبلیغ و محصول ما افزایش یابد . در این موارد از بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می شود .
آیا تبلیغات اینترنتی تاثیری در فروش دارد ؟
جواب شما مثبت است اما در صورتی که به صورت اصولی و صحیح اینکار انجام گیرد . قطعا تبلیغات و معرفی محصولات در اینترنت نیز دارای قواعد و اصولی می باشد که اگر رعایت نشوند ، حتی ممکن است نتیجه معکوس داشته و مخاطب را دچار بی توجهی نماید .7
آیا اس ام اس مارکتینگ واقعا مفید است ؟
اس ام اس مارکتینگ نیز یکی دیگر از روشهای بازاریابی اینترنتی می باشد که بازدهی یا عدم بازدهی آن به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد . به طور کلی می توان اشاره کرد که اس ام اس به عنوان نوعی از تبلیغات که وارد حریم خصوصی افراد بر روی موبایلشان می شود در صورتی که به صورت صحیح و علمی ارسال شود قطعا بازدهی زیادی خواهد داشت .
آیا واقعا هنوز هم ایمیل مارکتینگ بازدهی دارد ؟
ایمیل مارکتینگ یکی از قدیمی ترین روش های بازاریابی اینترنتی می باشد . در مورد این روش هم میتوان گفت که هنوز هم بسیاری از اصناف و مشاغل از این روش جهت بازاریابی و معرفی خدمات خود استفاده می کنند اما به دلیل اینکه این روش توسط بسیاری از افراد سودجو به طور اشتباه استفاده می شود و بازدهی خاصی به همراه ندارد ، مدتی است که برخی از افراد ایمیل مارکتینگ را روشی منسوخ جهت معرفی خدمات اعلام می کنند ، اما این تصور کاملا اشتباه می باشد . معرفی خدمات توسط ارسال ایمیل هنوز یکی از مفید ترین روش ها در این زمینه می باشد .
تبلیغات کلیکی گوگل چیست ؟
نوعی از خدمات گوگل که به مشتریان ارائه می شود ، در ازای دریافت هزینه برای شما تبلیغ می شود . حتما دیده اید که بعد از جستجوی یک عبارت برخی از نتایج جستجوی شما در باکسی جداگانه قرار می گیرند ، این نوع تبلیغات گوگل به صورت پولی بوده و با توجه به تعداد کلیکی که بر روی تبلیغ شما می شود باید هزینه پرداخت کنید .
آیا می توان با استفاده از سایت های اشتراک گذاری ویدئو نیز تاثیر گذاری کسب نمود ؟
انتشار مطالب به صورت تصویری یکی از مفید ترین راه های ارتباطی با مخاطبان می باشد . همیشه معرفی کامل و جامع و حتی ارائه خدمات به صورت رایگان به صورت تصویری و ویدئویی در کنار اینکه باعث درک بهتر مخاطب شما از منظور شما می باشد ، باعث جذب مشتری نیز به سمت شما خواهد شد .
آیا استفاده از فیس بوک واقعا نتیجه بخش است ؟
با توجه به قابلیت ها و توانایی هایی که در این چند سال اخیر در شبکه های اجتماعی دیده شده و البته با در نظر گرفتن اینکه تعداد مخاطبان بیشماری را میتوان در این شبکه های اجتماعی به صورت یکجا مشاهده نمود ، قطعا استفاده صحیح و علمی از این ابزار می تواند نتیجه مفیدی در کسب و کار شما به همراه داشته باشد .
تجارت الکترونیک شامل چه فعالیت هایی می باشد ؟
به انجام فعالیت های مرتبط به کسب و کار به روش الکترونیک و با استفاده از اینترنت و شبکه ها گفته می شود که به طور کلی هر روشی که در فورش و معرفی بهتر خدمات تاثیر داشته باشد و از طریق اینترنت انجام گیرد تجارت الکترونیک گفته می شود .
مزایای تجارت الکترونیک نسبت به تجارت سنتی چیست ؟
مهمترین مزیت بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک این است که محدود به مکان و زمان خاصی نبوده و البته از این طریق می توان فروش مستقیم را هم انجام داد .