" همواره بروزترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم "

نتیجه شگفت انگیز

تمام تلاش و استراتژی ما در انجام پروژه ها ، جهت دریافت نتیجه ای شگفت انگیز خواهد بود .

پیاده سازی متفاوت

نحوه انجام و پیاده سازی پروژه ها را به شکلی متفاوت کرده ایم که نتیجه هم متفاوت باشد .

ایده های خلاقانه

همیشه سعی کرده ایم پروژه های در دست انجام را با نوآوری و خلاقیت شروع کنیم .

برای معرفی کالا و خدمات خود در محیط اینترنت شما را یاری خواهیم کرد . مقوله تبلیغات اینترنتی شامل موارد تخصصی و گسترده ای می شود که با توجه به کاربردپذیری و گستره مخاطبان هر صنف ، متفاوت خواهد بود .

ما از تمام تجربیات خود برای کسب بالاترین بازدهی کار شما استفاده خواهیم کرد .


تبلیغات اینترنتی
ایمیل مارکتینگ

معرفی کالا و خدمات شما از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند یا ایمیل مارکتینگ به مخاطبان مورد نظر شما با ارائه گزارش ارسال انجام خواهد شد .

در این روش بعد از نیاز سنجی و درک دقیق آنچه مورد نظر شماست ، ایمیل ها را به اصناف و مشاغل و مخاطبان مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد .

اس ام اس مارکتینگ

با استفاده از این سرویس به صورت هدفمند بر اساس نوع صنف مورد نظر و مخاطبان مورد نظر شما ، پیام شما را ارسال خواهیم کرد .

به طور کلی میتوان گفت تبلیغات و دریچه ارتباطی شما با مخاطبان را به صورت خصوصی تر از طریق پیام کوتاه به صوت کاملا هدفمند و به دور از هرگونه مزاحمتی به اطلاع مخاطبان شما خواهیم رساند .

بهینه سازی وب سایت

با استفاده از خدمات بهینه سازی وب سایت یا سئو همیشه در جستجوی گوگل در رتبه اول قرار بگیرید . به طور کلی یکی از مهمترین منابع بازدید از وب سایت شما و جذب مخاطب مورد نظر ، از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می شود .

در این سرویس کلمات مرتبط با صنف و شغل شما برای موتور های جستجو بهینه سازی شده و در رتبه های ابتدایی قرار خواهد گرفت که این امر باعث افزایش بازدید هدفمند سایت شما و به طور غیر مستقیم افزایش فروش شما خواهد شد .

بازاریابی شبکه اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین و مفید ترین منابع جهت معرفی خدمات و کالای شما به مخاطبان می باشد . البته این بدین معنا نیست که به صورت غیر حرفه ای و تبلیغاتی به معرفی محصولات و خدمات شما پرداخته شود .

قطعا این روش تنها در صورت پیاده سازی به صورت علمی و صحیح دارای بازدهی خواهد بود ، اما به طور کلی میتوان گفت بازایابی از طریق شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ ، در صورت پیاده سازی به صورت صحیح و اصولی یکی از بروزترین و پربازده ترین روش های بازاریابی و معرفی خدمات می باشد .

لایک فیس بوک

در صورتی که صفحه فیس بوک برای شرکت و یا شغل خودتان دارید اما نیاز به جذب مخاطبان بیشتری جهت بیشتر دیده شدن خدمات خود دارید ، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد .

کاری که توسط ما انجام می گیرد به این شکل است که با برقراری ارتباط با مخاطبان و اعضای فارسی زبان فیس بوک ، بصورت مستقیم صفحه شرکت شما را به ایشان معرفی می کنیم که در صورتی که مورد پسند ایشان گردد ، توسط مخاطب لایک شده و به جمع مخاطبان صفحه شما خواهند پیوست . پس از معرفی کالا و خدمات خود در این صفحه ، به صورت مستقیم خدمات خود را به مخاطبان معرفی خواهید کرد .
ما مخاطبان مورد نظر شما را به صورت کاملا واقعی و هدفمند به صفحه شما هدایت خواهیم کرد .

مشاوره تبلیغات

حتما همیشه اینکه چه نوع تبلیغاتی میتواند اثر پذیری بیشتری داشته باشد برای شما سوال بوده است . همیشه اینکه کجا و چگونه تبلیغا کنید تا بازدهی بیشتری را دریافت نمایید سوال مهمی است .

ما به شما کمک خواهیم کرد تا با مدیریت هزینه بتوانید به بالاترین بازدهی برای شغل خود دست پیدا کنید . قطعا این پروسه نیاز مند تحقیق و بررسی درباره کسب و کار شما بوده تا بهترین کمپین تبلیغاتی برای شما در نظر گرفته شود .

بانک اطلاعات اصناف

شاید نیاز به برقراری ارتباط مستقیم با مخاطبان خود داشته باشید . ممکن است نوع شغل شما به نحوی باشد که جهت اثر بیشتر تبلیغ و معرفی نیاز به تماس و ارتباط مستقیم با مخاطب خود داشته باشید .

واحد تحقیق و توسعه مجموعه ما بانک اطلاعات اصناف و مشاغل مختلف را به صورت هدفمند و کاربردی و کاملا حقیقی گردآوری نموده است . اطلاعات قرار گرفته در این بانک های اطلاعاتی شامل شماره تلفن ثابت ، شماره موبایل ، شماره فکس ، آدرس و ... کامل افراد فعال در تمامی اصناف می شوند .
به عبارت دیگر هر صنفی که نیاز به ارتباط مستقیم با آن دارید را به طور کامل با ارائه مشخصات کامل به شما ارائه خواهیم داد .